E-shop na Pánské ponožky.euO našich ponožkách...

 

    E-shop, který si právě prohlížíte, nabízí pánské ponožky všech velikostí a barev pro všechny účely použití. V našem e-shopu si můžete vybrat ponožky jak proti pocení a zápachu nohou, tak i sportovní ponožky, ať už vysoké či nízké kotníkové, outdoorové ponožky do přírody, měkké froté ponožky, teplé vlněné ponožky, zdravotní ponožky pro diabetiky nebo luxusní společenské ponožky, které lze nosit výslovně jako manažerské. Pro alergiky a milovníky přírodních materiálů nabízíme i samostatnou kategorii 100% bavlněných ponožek.

     Téměř všechny ponožky v těchto kategoriích jsou obohaceny o tzv. funkční úpravy. Takové funkční ponožky poskytují Vašim nohám maximální komfort: obsahují vždy antibakteriální stříbro eliminující nepříjemný nešvar, jakým je nadměrné pocení a zápach nohou. Některé naše stříbrné antibakteriální nebo-li nanosilver ponožky se pyšní dalšími funkcemi navíc: Napomáhají chránit nohy proti klíšťatům, pečují o ně nebo chladí díky rostlinným výtažkům.


Tajemství výroby našich ponožek...

 

     Přestože jsme tradiční výrobce původu, neusínáme na vavřínech: Využíváme inovací v technologii výroby a tyto inovace nadále rozvíjíme a vylepšujeme. Při výrobě ponožek upřednostňujeme kombinování přírodních materiálů s přízemi, které svými vlastnostmi přírodní vlákna daleko předčí.

     Do takové všeobecně oblíbené bavlny nejčastěji přimísíme polypropylen, který má naprosto fantastické vlastnosti; především odvádí pot od pokožky Vašich nohou. Souhra bavlny s polypropylenem je totiž zárukou toho, že Vaše nohy se budou méně potit a zapáchat. Samotná bavlna by toto nikdy nesvedla, i když sice báječně absorbuje pot…


A konečně o nás...

 

     Právě tento inovativní koncept nám získal spoustu spokojených zákazníků kupujících si naše kvalitní ponožky. S našimi ponožkami máte jistotu, že se v nich budete cítit komfortně, pohodlně a že vám dlouho vydrží. Výrobou těchto ponožek se zabývá již od roku 1991 naše rodinná firma KNITVA s.r.o. se sídlem v Nové Pace. Během těchto let jsme dokázali vybudovat stabilní zázemí a dobře fungující tým. Díky naší usilovné práci jsme získali řadu zajímavých zakázek, z nichž mnohé obnášely vysoké nároky, což pro nás bylo a je dosud výzvou.


Všem našim zákazníkům děkujeme, že zůstávají u tradiční české výroby!